IMG_6490.JPG

O nas

Bartosz i ja poznaliśmy się w Szwajcarii w 2014 roku i odtąd jesteśmy razem.  Stopniowo spełnialiśmy marzenia o posiadaniu własnych zwierząt. Najpierw przyszły dwa koty Bärli i Dakota, potem Milo, nasz grecki pies uliczny, a potem nasza klacz Fee. W 2018 roku przeprowadziliśmy się do Polski. W międzyczasie liczba naszych koni wzrosła. Teraz 7 koni są nasze.  Również mamy trzy kury i dwa Owczarki Podhalańskie Malou & Amigo.

1/3

Bartosz Urodzony w 1986 roku i wychowana w Polsce na gospodarstwie z wieloma zwierzętami.  Ukończył szkołe jako technik budowlany w 2006 roku i od tego czasu zdobył wiele profesjonalnych doświadczeń w różnych obszarach pracy, w tym przy pracach dachowych, ogrodniczych i środowiskowych, remontach w domu i wokół niego i wielu innych.

1/5

Michèle Urodzona w 1993 roku i wychowana w Szwajcarii zwierzęta były ze mną przez całe życie. Już jako mała dziewczynka najbardziej fascynowały mnie konie i spędziłam dużo czasu w stajni i na łonie natury. Po odbyciu stażu w kwiaciarni przeniosłam się do Grecji, gdzie przez kilka miesięcy pracowałam z turystami, jazda w terenie. Pozwolono mi samodzielnie prowadzić różne wycieczki konne, pomagać najmłodszym i oczywiście wykonywać wszystkie prace związane ze stajnią i jej otoczeniem.

Nadal jednak czegoś mi brakowało, więc postanowiłam rozpocząć szkolenie naturoterapi i uzdrowiciel zwierząt.

Podczas tego szkolenia odbyło się wiele innych kursów, w tym seminarium Dorn Metoda dla koni, a także lekcje jazdy konnej, praca z ziemi i gymnastyki & natural horsemanship.

W 2019 i 2020 roku pracowałam w Niemczech (wystawy, kursy, seminaria łucznictwo konne i HorseAiKiDo) oraz w stajni.

Od 2021 roku szkolę się w formie lekcji online w Ecole de Légèreté.

dalej: