top of page

Siodła przewygodne- Barokowe i Western.
Jeździmy w małych grupach do maksymalnie 4 osób.Wszystkie konie są dobrze wyszkolone.

Nasze oferty: Rajdy konne

1-dniowy Rajd

Jeździmy przez piękną przyrodę Parku Skierbieszowskiego do Osiczyny, gdzie czeka na nas smaczny obiad.

Do Ostrowa wracamy innymi trasami.
Koszt 340zł za osobę. Oferta dla zaawansowanych jeźdźców, pewnych siebie we wszystkich 3 chodach,

albo stęp & kłus i nie cięższych niż 85kg.

2-dniowy Rajd  po przepięknej przyrodzie Parku Skierbieszowskiego. W trakcie rajdu można podziwiać wspaniałe widoki, które równie dobrze mogłyby należeć do krajobrazów polskiego przedgórza. U Grażyny i Tomka z 'Ostoja Osiczyna' czeka na nas domek wakacyjny z pięknym tarasem z super atmosferą oraz wspaniałymi i serdecznymi gospodarzami!
Spędzamy w siodle łącznie około 5 godzin dziennie.
Koszt 800zł za osobę. Cena obejmuje jeden piknik dziennie (po drodze), napoje, obiadokolację z noclegiem i śniadanie (w Osiczynie). Oferta dla zaawansowanych jeźdźców, jeżdżących we wszystkich 3 chodach i nie cięższych niż 85kg.

3-dniowy Rajd

Dzień 1: Jeździmy przez piękną przyrodę Parku Skierbieszowskiego z piknikiem nad jeziorem do Osiczyny. Czeka tam na nas piękny dom wakacyjny, super atmosferą oraz wspaniałymi i serdecznymi gospodarzami!
Dzień 2: Z Osiczyny jeździmy do bajkowego Dańczypola, gdzie znajduje się źródło i miejsce odpoczynku dla koni. Po drodze zatrzymujemy się przy ładniej wieży widokowej w Czartorii i wracamy do Osiczyny.
Dzień 3: Z Osiczyny inną trasą wracamy do Ostrowa.
Spędzamy w siodle łącznie około 5 godzin dziennie.
Koszt 1300zł za osobę. Cena obejmuje jeden piknik dziennie (po drodze), napoje, 2 obiadokolacjami z noclegami i śniadaniami (w Osiczynie). Oferta dla zaawansowanych jeźdźców, pewnych siebie we wszystkich 3 chodach i nie cięższych niż 85kg.

bottom of page